top of page

Konuk Yazar Olmak İster misiniz?

KOBİ'lerimizin

  • Ticari hayatlarını sürdürürken ihtiyacı olacağına inandığınız,

  • Geleceğe hazırlanmaları için ihtiyaç duyacakları,

  • Uygulanabilir tavsiyeler,

  • Yasal uygunluk içeren yol haritaları,

  • ve tecrübelerinizi Kobi Analiz A.Ş. Blog sayfamızda yayınlayabilirsiniz.Bu yaklaşımımızla hedefimiz; Kobilerin bilgi becerilerine katkı sağlamak ve Ülke ekonomimize sağladıkları katkıyı artırarak sürdürülebilir hale getirmektir.


Lütfen konuk yazarlık başvurunuzu bilgi@kobianaliz.com adresinden bize bildiriniz.


Değerli görüşlerinize sayfamızda yer vermekten memnuniyet duyarız.


Saygılarımızla.


2.617 görüntüleme

3 Comments


ÖzFilo Nakliyat
ÖzFilo Nakliyat
Mar 01

Nakliyecilikte başarı, dikkatli planlama, uygun ekipman seçimi, güvenlik önlemlerinin titizlikle uygulanması, etkili iletişim ve kalite kontrol ile sağlanır. ÖzFilo Nakliyat olarak, yılların verdiği deneyimle bu önemli hususları her zaman göz önünde bulunduruyoruz. Müşterilerimize güvenilir, hızlı ve sorunsuz nakliye çözümleri sunmak için buradayız. Daha fazla bilgi için www.ozfilonakliyat.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Like

Reklam Ajansı
Reklam Ajansı
Dec 29, 2023

Haber Bey, Son dakika, Gündem, Ekonomi, Spor, Teknoloji, Siyaset, Gelişme, Günlük Burç yorumları, Cuma Mesajları, İstanbul Nöbetçi Eczaneler,Köşe Yazıları, Video Galeriler,Beşi̇ktaş, Son dakika haberleri

Like

Marjinalstudyo Afrika saçları
Marjinalstudyo Afrika saçları
Apr 08, 2022

Modern Dünya da saçı uzatmak ve renklendirmenin tek doğal yolu Afrika saçlarıdır. Tamamen el işçiliği ile yapılır ve %100 doğaldır. Afrika saçları sadece Afrika örgüsü ve Afro su dalgasından ibaret değildir. Birçok cornrows, twist, makaron zizi gibi Afrika saç modeli vardır ama güzel ülkemiz Türkiye de en çok bilinen Afika saç modelleri hakkında şunları size anlatmak isterim.Marjinal bir görünüm kazandıran bu saç modelleri Afrikalılar tarafından zorunlu olarak icat edilmiş bizim içinse bulunmaz bir nimettir. Olay şu ki Afrikalı insanların saçları bizim ki kadar uzamıyor, ortalama 7 cm kadar uzuyor ve saçları koyun yününe benziyor. Fön çekmek taramak düzleştirmek imkansıza çok yakındır.Bu yüzden Afrikalı insanlar sentetik saç ekleyerek kendi saçlarını uzatıp, süsleyip, şekillendirip ve marjinal bir görüntüye ulaşmayı başarmışlardır.


Hem kullanışlı…


Like
bottom of page